LSS – Eliminacje do Mistrzostw Świata 2015

KorespondencyjneJedna z moich najszybciej wygranych partii korespondencyjnych z przeciwnikiem, który używał do analizy silnika szachowego. Na razie eliminacje na serwerze LSS mogę uznać za udane. Do końca pozostało mi jeszcze 5 partii. Szczegóły poniżej.

Narkun, Michal – Nichols, Scott


Turniej rozgrywany jest na serwerze LSS (http://lss.chess-server.net), na którym prowadzę rozgrywki od kwietnia 2008 roku. Serwer polecam tym wszystkim, którzy chcą pograć partie korespondencyjne przy wsparciu silników szachowych. Strona prowadzi własny ranking, a zawodnicy występują pod własnym imieniem i nazwiskiem. Czasami udaje mi się spotkać kogoś znajomego, kto mieszka w Polsce.
Obecna tabelka turnieju wygląda następująco:
Tabelka LSS
Do kolejnej rundy awansują dwie pierwsze osoby. O kolejnych zakończonych partiach będę informował na bieżąco.

W rozgrywkach używam silnika Critter w wersji 1.6. Nie jest to obecnie najsilniejszy silnik, ale wsparty moimi analizami jest w stanie pomóc rozegrać dobrą partię (co zresztą widać powyżej).

1 Odpowidzi na LSS – Eliminacje do Mistrzostw Świata 2015

  1. User pisze:

    Bardzo dobra partia i ciekawy, nieschematyczny debiut!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reload Image
Enter Code*:

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

%d bloggers like this: