Duże zmiany

14W ciągu ostatnich kilku miesięcy w moim życiu doszło do dość istotnych zmian. Z punktu widzenia życia prywatnego – zmieniłem stan cywilny oraz miejsce zamieszkania. Jeżeli chodzi o szachy – nie prowadzę już zajęć szachowych w Słupsku. Ostatni turniej szachowy, który zorganizowałem, odbył się pod koniec listopada 2013 roku.

Decyzja o moim wyjeździe była podyktowana istotnymi czynnikami, o których nie będę pisał na blogu, jednak chciałbym wyjaśnić, że rezygnacja z nauczania szachów w Słupsku nie przyszła mi łatwo, gdyż ciężko jest porzucić inicjatywę, którą żyłem przez ostatnie kilka lat. No cóż… cały rynek przeszedł w ręce Romana Sikorskiego, któremu życzę jak najlepiej, i mam cichą nadzieję, że dzięki jego pracy szachy w Słupsku nie umrą. Oddalony o około 1000 km będę starał się wspierać go mentalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reload Image
Enter Code*:

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

%d bloggers like this: